A A A
LV / EN
LATVIJAS REPUBLIKAS SATVERSMES AIZSARDZĪBAS BIROJS

AKTUALITĀTES

Par grozījumiem Zinātniskās darbības likumā

Grozījumu izstrādes pamatojums Satversmes aizsardzības biroja likuma 1.panta pirmajā daļā un 7.panta 6.punktā un Valsts drošības iestāžu likuma 10.panta pirmās daļas 1.punktā ir noteikts uzdevums valsts drošības iestādēm, tajā skaitā Satversmes aizsardzības birojam, aizsargāt valsts zinātnisko un tehnisko potenciālu.

2013.02.22

SAB direktors apbalvots ar pirmās pakāpes TM Goda zīmi

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns apbalvojis Satversmes aizsardzības biroja direktoru Jāni Kažociņu ar īpašo Tieslietu ministrijas pirmās pakāpes Goda zīmi. Goda zīme SAB direktoram pasniegta par izcilu mūža ieguldījumu Latvijas tieslietu sistēmas attīstībā, demokrātijas un tiesiskuma stiprināšanā Latvijā un pasaulē.

2012.11.15

SAB direktors: Svarīgi nepieļaut VDK līdzīgas struktūras izveidi Latvijā

Intervijā laikrakstam "Diena" SAB direktors Jānis Kažociņš uzsvēra, ka ir saglabājama un atbalstāma Latvijā izveidotā valsts drošības iestāžu sistēma ar trim neatkarīgiem dienestiem, kam katram ir sava atbildības joma un uzdevumi.

2012.09.26

SAB paveikto NATO komitejas izveidē atzinīgi novērtē NATO ģenerālsekretāra vietnieks

Atskatoties uz divu pilnvaru termiņu laikā paveikto, intervijā laikrakstam "Diena" SAB direktors Jānis Kažociņš nosauc galvenās veiksmes un neslēpj gandarījumu par NATO ģenerālsekretāra vietnieka Aleksandra Veršbova atzinību biroja darbam.

2012.09.26